Gmina Tarnowskie Góry od 14 do 18 lipca 2022 przeprowadza nabór wniosków o aktualizację lub ujęcie w dokumencie projektów planowanych do realizacji w ramach Miejskiego Programu Rewitalizacji dla Gminy Tarnowskie Góry na lata 2016-2022.

Miejski Program Rewitalizacji jest podstawowym dokumentem uchwalonym przez gminę umożliwiającym prowadzenie kompleksowych działań rewitalizacyjnych na wyznaczonym obszarze przy współudziale społeczności. Miejski Program Rewitalizacji jest diagnozą obszaru rewitalizacji, która wskazuje na występujące negatywne zjawiska społeczne, gospodarcze i przestrzenno-funkcjonalne. Dokument określa, na podstawie wyników diagnozy, cele rewitalizacji oraz kierunki działań, za pośrednictwem których wskazany obszar ma zostać wyprowadzony ze stanu kryzysu. Miejski Program Rewitalizacyjny zawiera również listę projektów, które mogą być realizowane na obszarze rewitalizacyjnym.

W załączeniu zarządzenie Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry w sprawie rozpoczęcia procesu aktualizacji Miejskiego Programu Rewitalizacji dla Gminy Tarnowskie Góry na lata 2016-2022 w zakresie projektów rewitalizacyjnych wraz z kartą projektu rewitalizacyjnego.

Wypełnione karty projektów rewitalizacyjnych można dostarczyć w okresie trwania naboru osobiście do Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach przy ul. Sienkiewicza 2 do Biura Strategii, Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych, pokój 77 lub przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Pliki do pobrania

  • Zarzadzenie_-_aktualizacja_Miejskiego_Programu_Rewitalizacji
  • Karta-projektu-rewitalizacyjnego-w-ramach-Miejskiego-Programu-Rewitalizacji (1)