Kupujemy prezenty dla pasjonatów celebrowania czasu wolnego. Oto najlepsze opcje!

Natłok codziennych obowiązków domowych i praca sprawiają, że momentami tylko wieczór będzie chwilą na złapanie oddechu w przyśpieszającym coraz bardziej życiu. I tak na dobrą sprawę ciężko wskazać chociaż jedną osobę, która nie docenia błogich chwil spędzonych przed telewizorem czy ulubioną książką. Nawet jeżeli jest to tylko kilkadziesiąt minut, warto ten czas celebrować niemalże do granic możliwości. To właśnie z tego powodu utarło się przekonanie, że prezenty dla pasjonatów spędzania wolnego w taki sposób, są jednymi z najbardziej uniwersalnych podarków w branży. W tym artykule skupiamy się na sprawdzonych inspiracjach prezentowych, dzięki którym wywołasz szczery uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby, a dzięki Twoim gadżetom będzie ona w stanie jeszcze bardziej odprężyć się i uciec od problemów żywcem wyjętych z życia codziennego.

Zestawy spersonalizowanych szklanek do ulubionego trunku to zawsze trafione prezenty

Scenariusz na wolny wieczór jest bardzo prosty. Ulubiony film, wciągająca gra komputerowa lub trzymająca w napięciu do ostatniej strony książka. Obok, na stoliku, ulubiony trunek, pozwalający odprężyć się po ciężkim dniu w pracy. Brzmi znajomo, prawda? A co powiesz na urozmaicenie tak spędzanego wolnego czasu o dedykowane zestawy do wcześniej wspomnianych trunków? Nie jest istotne, czy delektujesz się pełnoletnią whisky, czerwonym winem czy piwem. Do wszystkich tych napojów znajdziesz specjalne rozwiązania w sklepie internetowym MURRANO. Warto skorzystać tutaj dodatkowo z opcji darmowej personalizacji, dzięki czemu wybrany przez prezent będzie jeszcze bardziej dopasowany do obdarowywanej osoby. Nie musi być to nic wielkiego. Wystarczy, umieścić na szklankach lub karafce imię. Może się tam znaleźć również ulubiony cytat bądź data wręczenia upominku. Ta ostatnia opcja sprawdzi się zwłaszcza przy prezentach urodzinowych lub rocznicowych.

Deska do serwowania przekąsek, jako idealny prezent dla par

Czas wolny można spędzać solo lub z ukochaną osobą. I o ile wcześniej wspomniane zestawy do ulubionych trunków sprawdzają się w obu tych przypadkach, tak deska do serwowania przekąsek będzie już opcją dedykowaną raczej do wspólnego spędzania wolnego czasu. Odprężająca kolacja brzmi zachęcająco, dlatego obdarowując parę (chociażby z okazji zbliżającej się rocznicy) warto pomyśleć o czymś, co zwyczajnie podniesie prestiż takiego posiłki. W sklepie online MURRANO znajdziesz kamienną deskę do serwowania pysznych przekąsek, która zawiera zestaw niezbędnych akcesoriów. A dodatkowa personalizacja takiego prezentu sprawia, że będzie on wykorzystywany za każdym razem, gdy tylko nadarzy się okazja do wspólnego spędzenia czasu oraz zjedzenia ulubionych posiłków. Takie prezenty od Murrano sprawiają, że celebrowanie wolnych chwil jest jeszcze bardziej przyjemne.

Akcesoria do wina to prezenty, które mogą być eksploatowane regularnie

Konsumowanie pierwszorzędnej jakości wina dla wielu osób lub nawet dla wielu par to prawdziwa sztuka. Nic dziwnego, że ogromną popularnością cieszą się prezenty w formie akcesoriów do tego typu trunków. Wszelkiego rodzaju korkociągi i spersonalizowane zestawy do wina sprawdzają się więc doskonale jako upominek z okazji urodzin, rocznicy ślubu czy zbliżających się świąt. Warto szczególną uwagę zwrócić również na stojaki, pozwalające stworzyć prywatną kolekcję idealnych w smaku win. I podobnie jak w przypadku deski do serwowania przekąsek i szkła, tutaj także masz możliwość dowolnego spersonalizowania gadżetu. Spróbuj to zrobić tak, aby obdarowywana osoba lub para za każdym spojrzeniem na stojak pomyślała ciepło o Tobie i sprezentowanym przez Ciebie dodatku. Satysfakcja gwarantowana. O zwiększonym poziomie wartości sentymentalnej do tego typu upominków już nie wspominając.