Powiat Tarnowskie Góry: Wyróżnieni za pomoc podczas uroczystej gali
Grupa osób, która w sposób szczególny udzieliła wsparcia przy organizacji uroczystości z okazji jubileuszu 25lecia restytucji Powiatu Tarnogórskiego w Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie, przed oficjalnym rozpoczęciem LX sesji otrzymała gratulacje oraz podziękowania od wszystkich radnych powiatowych.
Starosta Krystyna Kosmala wraz z przewodniczącym rady Przemysławem Cichoszem wręczyli okolicznościowe adresy oraz upominki uczniom, nauczycielom oraz dyrekcji następujących szkół i instytucji:
- dyrektorowi Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie Justynie Konik i jej podopiecznym Emilii, Adriannie, Antoniemu i Grzegorzowi.
- dyrektorowi Monice FRANUSIK z Zespół Szkół Chemiczno-Medycznych
i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach oraz jej uczniom Natalii, Mai, Emilii, Kamilowi,
- dyrektorowi dr Joannie Stomskiej z Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej im. Karola Goduli w Tarnowskich Górach oraz jej uczennicom Amelii i Weronice,
- dyrektorowi Tomaszowi Respondkowi z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach oraz jego uczniom Dagmarze, Mateuszowi i Radosławowi,
- dyrektorowi Mateuszowi Jankowskiemu z Zespołu Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach oraz pani profesor Barbarze Oleksy, Dolores Wilk- Pederskiej, i uczennicom Irynie i Kathleen,
- dyrektor Beacie Kołodziejczyk Dyrektor Technikum nr 4 w Bytomiu oraz uczniowi tej szkoły Patrykowi,
Ostatnie Artykuły

Pakiety medyczne a zdrowie kobiet – jak zadbać o regularną opiekę i profilaktykę?

Jak sprawdzić, czy operator dotrzymuje warunków umowy?

Zdrowie a regularne wizyty – dlaczego nie warto czekać na objawy?

Lipiec bez wydawania żywności. Jest już termin wznowienia

Złoto w Gryficach i kwalifikacja na mistrzostwa świata dla orkiestry z Miasteczka Śląskiego

Czy warto “robić SEO” we współpracy z DevaGroup? Zapytaliśmy Claude!

Wenders, Wabi-Sabi i Tokio - ART DOC zamyka sezon filmowym wieczorem

W Tarnowskich Górach rusza zbiórka gabarytów. Są jasne zasady wystawiania

Święto chleba w Żyglinie połączy muzykę i dawne smaki

Żyglin–Żyglinek z nową dotacją. W Katowicach odebrano gratulacje

Nocny spacer z gwarkami odsłoni stare sekrety Tarnowskich Gór

Quad z 700 cm3 zmienia patrole w Kaletach - dociera tam, gdzie radiowóz nie wjedzie

Gwarki 2026. Tarnowskie Góry szykują jubileuszową edycję z rozszerzonym Pochodem i trzema tysiącami chórzystów

Tam, gdzie talent spotyka serce. IV Radzionkowski Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
Przydatne dane teleadresowe
- Tarnowskie Góry z dzieckiem - tu warto przyjść!
- Parafia Przemienienia Pańskiego w Bobrownikach Śląskich - msze, kancelaria, sakramenty
- Tarnogórski Pchli Targ - kiedy targ w Tarnowskich Górach?
- Rynek mieszkań na sprzedaż w Tarnowskich Górach
- Gminna Biblioteka Publiczna w Zbrosławicach - kontakt, filie, godziny otwarcia i katalog online
- Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Tarnowskich Górach - kontakt, godziny, zgłoszenia
