Masa Krytyczna w Tarnowskich Górach stała się wyjątkowym wydarzeniem nie tylko ze względu na entuzjazm rowerzystów, ale również z powodu oficjalnego nadania tytułów „Rowerowy Ambasador Tarnowskich Gór”

Podczas 140. Tarnogórskiej Mikołajkowej Rowerowej Masy Krytycznej poznaliśmy rowerzystki i rowerzystów, którzy wyróżnili się swoją pasją, zaangażowaniem i aktywnym udziałem w promocji kultury rowerowej w Tarnowskich Górach filmikami na TikToku. W imieniu Pana Burmistrza Arkadiusza Czecha, naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji i miejski oficer rowerowy uhonorowali wybrańców tytułem Rowerowego Ambasadora Tarnowskich Gór oraz przekazali specjalnie zaprojektowane na tą okazję koszulki symbolizującymi ich rolę w społeczności rowerowej miasta a także pakiet prezentów rowerowych. Każdy z Ambasadorów otrzymał również doroczny darmowy przegląd roweru.

Oto lista sześciu wyróżnionych osób:

  1. Aleksandra Piliponis
  2. Tomasz Duda
  3. Mateusz Roskosz
  4. Robert Górski
  5. Artur Proszowski
  6. Jakub Siwy

Tytuł „Rowerowy Ambasador Tarnowskich Gór” został przyznany tym pasjonatom za ich aktywność i zaangażowanie w dzielenie się rowerową pasją z innymi członkami społeczności na platformach social-media. Gratulujemy wszystkim nowym Ambasadorom! Przed nami kolejne rowerowe konkursy. Obserwujcie!