Jakie sporty można typować w ETOTO?

Zakłady bukmacherskie z każdym rokiem rozszerzają swoją ofertę zakładów o nowe sporty oraz wydarzenia. Obecnie możemy znaleźć w ich ofercie również mniej popularne w naszym kraju dyscypliny. ETOTO jest jednym z kilku legalnie działających na terenie Polski bukmacherów. Co ma do zaoferowania graczom w swojej ofercie? Sprawdźmy!

Najpopularniejsze sporty w ETOTO

Najpopularniejszym sportem na świecie jest bezdyskusyjnie piłka nożna. Nie może więc dziwić, że ETOTO posiada w swojej ofercie niezwykle rozbudowaną ofertę zakładów dotyczących tego sportu. Możemy w nich znaleźć kilkadziesiąt lig z całego świata, w tym polską Ekstraklasę i niższe stopnie rozgrywkowe. Mamy również możliwość typowania spotkań reprezentacji narodowych.

Kolejnym popularnym sportem, który oferuje TOP bukmacher ETOTO, jest siatkówka. Tutaj podobnie jak w przypadku piłki nożnej, mamy możliwość obstawiania spotkań ligowych, m.in. naszej rodzimej PlusLigi, jak i innych lig europejskich. Choć sezon reprezentacyjny właśnie się skończył, to na ogół można również obstawiać mecze drużyn narodowych oraz międzynarodowe turnieje klubowe.

Niezwykle popularną dyscypliną do obstawiania jest także tenis. Choć sport ten zawsze był Polakom blisko, to jednak jego popularność wystrzeliła w górę wraz z sukcesami Igi Świątek. Tenis dostarcza bardzo rozbudowaną ofertę zakładów ze względu na dużą liczbę turniejów. Mamy możliwość obstawiać zwycięzcę danego spotkania, konkretny wynik, a także wiele pomniejszych zdarzeń.

Jakie inne sporty można obstawiać w ETOTO?

Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami. ETOTO oferuje obstawianie wielu dyscyplin zimowych, a jedną z nich są oczywiście kochane w Polsce skoki narciarskie. Tutaj możemy wybierać spośród różnych rodzajów zakładów – długoterminowych (kto wygra Puchar Świata?), jak i dotyczących konkretnych zawodów (np. H2H pomiędzy zawodnikami).

Warto również wiedzieć, że ETOTO wychodzi także poza tradycyjny sport, oferując zakłady e-sportowe. Wśród nich można wymienić m.in. turnieje w League of Legends jak np. mistrzostwa świata. Tutaj również najpopularniejsze są zakłady na zwycięstwo konkretnej drużyny, jednak można spotkać się także z różnego rodzaju zakładami specjalnymi.

ETOTO oferuje nam także obstawianie kilkudziesięciu różnych dyscyplin o różnym poziomie popularności w Polsce. Trzeba więc pamiętać, że fani takich niszowych sportów jak np. krykiet, dart, kręgle czy futbol australijski również mogą znaleźć w ofercie tego bukmachera coś dla siebie. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej ETOTO oraz osobistego sprawdzenia, co przygotowało ono dla swoich graczy.