Ceny mieszkań nieustannie szybują w górę. Nic jednak dziwnego, skoro wzrastają koszty materiałów budowlanych, a i niepewność rynkowa skłania generalnych wykonawców do tego, aby w projektach uwzględniali czynniki ryzyka. Do tego jeszcze dochodzi marża dewelopera, czyli mówiąc wprost — na rynku mieszkaniowym odnajdą się najbogatsi.

Deweloperzy są jednak skłonni wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Budują coraz mniejsze mieszkania, na wzór japoński. Tym samym powstają mikrokawalerki.

Jeśli Twoje małe M w Piekarach Śląskich nie mieści nadmiarowych przedmiotów, nie załamuj rąk. Z pomocą przychodzą magazyny samoobsługowe — miejsca, gdzie ulokujesz swoje skarby.

Magazyn samoobsługowy — Twój ratunek w przypadku nadmiaru rzeczy w domu

Magazyny samoobsługowe — z Piekar Śląskich masz już do nich niedaleko

Jeśli myślisz, że magazyny samoobsługowe to nowość, jesteś w błędzie. Wprawdzie w naszym kraju dopiero zyskują na popularności, jednak trend ten przybył do nas z USA. Tam magazyny samoobsługowe, czyli przestrzenie self storage były modne już w latach 50. XX wieku. Ich pełny rozkwit przypadł na lata 60. XX wieku. Ze Stanów Zjednoczonych boksy magazynowe „przywędrowały” do Australii i Japonii.

Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie wynajmiesz przestrzenie self storage, nie jedź daleko. Piąty Kąt znajduje się w Zabrzu, więc stamtąd do magazynów samoobsługowych z Piekar Śląskich masz już blisko.

Piąty Kąt proponuje Ci rozwiązania dla domu i dla firmy. W przypadku, kiedy nie mieścisz swoich nadmiarowych przedmiotów w mieszkaniu lub biurze, postaw na przestrzenie self storage. To tam ulokujesz swoje skarby. Co zyskasz? 100% bezpieczeństwa Twojego mienia, dogodne warunki najmu i przejrzystą umowę. Warto.

Przestrzenie self storage dla każdego klienta, czyli indywidualna oferta najmu

Pewnie zastanawiasz się, czym są boksy magazynowe? To powierzchnie od 3 do 20 metrów kwadratowych. Oczywiście, jeśli chcesz wynająć większy boks, nie ma problemu. Właściciele Piątego Kąta są w stanie udostępnić Ci magazyny o powierzchni 100, 200, a nawet 500 metrów kwadratowych!

Do boksów magazynowych masz dostęp 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. To jednak nie wszystko. Przestrzenie self storage są całodobowo monitorowane, a biuro obsługi działa w dogodnych godzinach. Jego pracownicy pomogą Ci, kiedy skończą Ci się taśmy lub, gdy będziesz potrzebować dodatkowych pudeł do pakowania. Piąty Kąt współpracuje z kurierami, dlatego swoją przesyłkę możesz podjąć wprost z magazynu samoobsługowego.

Dla kogo magazyny samoobsługowe to dobre rozwiązanie?

Dodatkowe przestrzenie self storage to opcja dla osób, które w małym mieszkaniu nie mieszczą nadmiarowych przedmiotów. Nie chcesz zamieniać swojego M w Piekarach Śląskich w muzeum rzeczy niepotrzebnych? Postaw na magazyny samoobsługowe! W Piekarach Śląskich większe mieszkania nie tanieją, więc jako właściciel mikrokawalerki docenisz rozwiązania, jaki proponuje Ci Piąty Kąt.

Piwnica jest zbyt wilgotna, aby przechowywać tam ubrania, książki lub akcesoria hobbystyczne. Balkon, strych bądź komórka lokatorska także nie są dla nich dobrym miejscem. Strych często się przegrzewa, więc łatwo o pożar, a na balkonie Twoje skarby narażone są zmienne warunki pogodowe. Z kolei w komórce lokatorskiej zdarzają się kradzieże.

Magazyny samoobsługowe przyjdą Ci z pomocą, kiedy prowadzisz firmę i nie masz gdzie ulokować materiałów biurowych czy marketingowych. Boks magazynowy posłuży Ci w tym przypadku za archiwum. Twoje ulotki, bannery, foldery, katalogi i dokumentacja będą bezpieczne w magazynie samoobsługowym.

Piąty Kąt wychodzi także naprzeciw sklepom internetowym. Jeśli rozkręcasz biznes w e-commerce, rzadko masz własny magazyn. Towary umieścisz wtedy w przestrzeni self storage. A stamtąd, kiedy nadejdzie zamówienie od klienta, wyślesz je w dalszą drogę.

Boksy magazynowe — kiedy warto z nich skorzystać?

Do magazynów samoobsługowych z Piekar Śląskich masz już niedaleko. I choćbyś nie przywiązywał zbytniej wagi do odległości, wiedz, że ma ona ogromne znaczenie. Kiedy czas Cię goni lub chcesz natychmiast sięgnąć po swoje nadmiarowe przedmioty, wystarczy, że przyjeżdżasz do Zabrza. Bez korków gigant i zszarpanych nerwów.

Magazyny samoobsługowe docenisz w przypadku przeprowadzki. Ekipa przeprowadzkowa nie zawsze jest w stanie przewieźć wszystkie rzeczy z jednego miejsca na drugie. W boskie magazynowym przechowasz sprzęty RTV, AGD, elektronikę, a także cenne mienie.

Przestrzeń self storage przyjdzie Ci z pomocą w razie remontu. Przecież nie zostawisz fachowców ze swoim cennym dobytkiem! W porę ulokuj w Piątym Kącie to, co ma większą wartość.

Nie przeładowuj swojego mieszkania nadmiarem przedmiotów, tylko przewieź je do boksu magazynowego. Odetchniesz z ulgą w przestronnej przestrzeni, w której nareszcie zapanuje porządek.

Sprawdź naszą ofertę na stronie https://5kat.pl/magazyny-na-wynajem-piekary-slaskie/