Psi Patrol - dzięcięcy ulubieniec wśród zabawek

Obecnie jednym z najpopularniejszych seriali dla dzieci, wyprodukowanych przez twórców między innymi "Boba Budowniczego", jest "Psi Patrol". Bajka przeznaczona jest dla dzieci. Fabuła opiera się na perypetiach sześcioosobowej grupy psiaków, które zostały wybrane, aby stawić czoła zagrożeniom. Ze względu na różnorodność bohaterów bajka stała się hitem wśród dzieci, a podobizny psiaków zdobią dziś całą masę zabawek.

Bohaterowie "Psiego Patrolu"

Serial powstał w 2013 roku, ale do dziś jest niezwykle popularny ze względu na przesympatycznych bohaterów i pozytywne wartości, jakie przekazuje pociechom. Pierwszoplanowe postaci ulubionego serialu najmłodszych to przede wszystkim inteligentny, dziesięcioletni chłopiec, który dowodzi całą brygadą i przydziela obowiązki, ale również obdarzone różnymi umiejętnościami psiaki:

  • kundelek Rocky, którego główną ideą jest dobro planety,
  • buldog Rubble − konstruktor i budowniczy,
  • labrador Zuma − świetnie pływa i nurkuje,
  • owczarek Chase − policjant,
  • dalmatyńczyk Marshall − strażak i ratownik medyczny,
  • cockapoo Sky − pilot helikoptera.

W niektórych odcinkach obsada zostaje rozszerzona o takich bohaterów jak, syberyjski husky Everest, chihuahua Tracker, berneński pies pasterski Rex czy golden retrievery − Tuck i Ella.

Zabawki "Psi Patrol"

W związku ze stale rosnącą popularnością serialu, na rynku można znaleźć niezliczoną ilość zabawek. Wiele popularnych, ale i również mniejszych sklepów oferuje zabawki nawiązujące do bajki “Psi Patrol”. Największą powszechnością cieszą się pluszowe maskotki z podobiznami każdej postaci oraz małe, plastikowe figurki i pojazdy. Oprócz tego motyw "Psiego Patrolu" możemy zaobserwować na zabawkach interaktywnych, grach planszowych, kartach, zabawkach do wody czy puzzlach. Jeśli tylko nie ogranicza ich wyobraźnia, szczególni fani bajki przebierać mogą również w różnego rodzaju odzieży, pościeli, poduszkach czy artykułach papierniczych.

Dla kogo są przeznaczone zabawki z “Psiego Patrolu”?

Zabawki są uniwersalne − przeznaczone zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, ale również skierowanie do każdej grupy wiekowej dzieci. Przyciągają uwagę nie tylko naszych pociech, ale również rodziców.

Zabawki z podobiznami bohaterów "Psiego Patrolu" to idealny pomysł na prezent urodzinowy czy świąteczny, ale również bez okazji. Ich główną zaletą jest pobudzanie kreatywności czy ciekawości najmłodszych. Szeroka gama akcesoriów zawartych w zestawach z figurkami, puzzle czy zabawki interaktywne rozwijają umiejętność logicznego myślenia oraz zapewniają niezapomnianą zabawę.