Kurier w Tarnowskich Górach - adresy, godziny otwarcia, oceny

← Katalog firm - Tarnowskie Góry

23 firm z kategorii Kurier w Tarnowskich Górach. Adresy, godziny otwarcia i oceny klientów Google.

Redakcja tarnowskie24.pl dokłada szczególnych starań, by informacje na tej stronie były rzetelne i aktualne. Jeśli mimo to zauważysz błąd, zgłoś go redakcji.

Kurier na mapie

Lista firm

To nie jest ranking - firmy na poniższej liście prezentowane są losowo. Chcesz, by Twoja firma była na pierwszym miejscu? Sprawdź ofertę

MATYRAFA&TRAVEL Biuro Podróży

MATYRAFA&TRAVEL to biuro podróży w Tarnowskich Górach, organizujące samolotowe wycieczki zagraniczne dla szkół, firm i grup zorganizowanych. W ofercie ma także bilety lotnicze indywidualne i grupowe. Biuro współpracuje z polskimi touroperatorami, a jego zespół ma wieloletnie doświadczenie w turystyce, zna kierunki wyjazdów i bazę hotelową oraz uczestniczy w szkoleniach i wizytacjach hoteli.

Firma oferuje również apartamenty na wynajem w centrum Tarnowskich Gór. Prowadzi punkt kurierski DHL, DPD i UPS, obsługujący przesyłki krajowe oraz międzynarodowe. Na życzenie klienta możliwe jest umówienie spotkania w konkretnym terminie, także poza standardowymi godzinami pracy i w dni wolne.

Za co polecają klienciKlienci polecają Matyrafa&Travel za sprawną i dopracowaną organizację wycieczek, szczególnie do Londynu, a także do Paryża, Mediolanu i Werony. Doceniają przemyślane plany zwiedzania, sprawny transport, dobór atrakcji oraz umiejętne wykorzystanie czasu. W opiniach często powraca pochwała przewodnika Rafała: jego znajomości odwiedzanych miast, zaangażowania, pasji i świetnego podejścia do młodzieży. Uczestnicy podkreślają też przyjazną, swobodną atmosferę oraz poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas wyjazdów.
Godziny:pon.11:00-15:00wt.11:00-15:00śr.11:00-15:00czw.11:00-15:00pt.11:00-15:00sob.zamkniętendz.zamknięte
Lokalizacja: Tylna 6 (wejście od ul. Stalmacha), Tarnowskie Góry
Telefon: +48798359019
Ocena w Google: 5.0
Liczba opinii: 1000+

Najczęściej doceniane przez klientów:

Dopracowana organizacja wycieczek
Ciekawe i intensywne zwiedzanie
Zaangażowany, kompetentny przewodnik
Świetne podejście do młodzieży
Przyjazna i bezpieczna atmosfera

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

Żabka | Prosto z pieca

Żabka przy ul. Piastowskiej 15 w Tarnowskich Górach oferuje szybkie przekąski i posiłki na wynos lub na miejscu. W ofercie znajdują się kawa oraz jedzenie dostępne także późnym wieczorem; lokal sprawdzi się podczas krótkiej przerwy i przy samodzielnym posiłku. Wśród propozycji Żabki są między innymi Pizza Donut i Crodog.

Za zakupy można płacić kartą kredytową, debetową lub zbliżeniowo przez NFC. Przy lokalu dostępny jest bezpłatny parking przy ulicy.

Za co polecają klienciSklep jest wygodnym punktem na szybkie zakupy, szczególnie dla osób uczących się w pobliżu. W jednej z opinii klienci określają go jako bezproblemową Żabkę w porównaniu z innymi placówkami w okolicy. Pojawia się też pozytywna wzmianka o wyrozumiałości części pracowników.
Godziny:pon.6:00-23:00wt.6:00-23:00śr.6:00-23:00czw.6:00-23:00pt.6:00-23:00sob.6:00-23:00ndz.9:00-20:00
Lokalizacja: Piastowska 15, Tarnowskie Góry
Telefon: +48618563700
Ocena w Google: 3.4
Liczba opinii: 200+

Najczęściej doceniane przez klientów:

dogodna lokalizacja
szybkie zakupy
bezproblemowa obsługa

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

Eurokurier Sp. z o.o. DHL POP GLS

Za co polecają klienciKlienci polecają Eurokurier za szeroką ofertę usług online z zakresu logistyki i transportu oraz sprawną realizację zleceń. W pozytywnych opiniach powtarzają się profesjonalne podejście i dobry kontakt, a także dostawy zgodne z ustaleniami - bezpieczne i terminowe. Doceniana jest wygoda usługi door to door, dzięki której przesyłkę można odebrać bezpośrednio od nadawcy. Klienci wskazują również na pomocne podejście właściciela oraz transport różnego rodzaju towarów, w tym boxu dachowego na większą odległość.
Godziny:pon.9:00-17:00wt.9:00-17:00śr.9:00-17:00czw.9:00-17:00pt.9:00-17:00sob.zamkniętendz.zamknięte
Lokalizacja: Oświęcimska 2, Tarnowskie Góry
Telefon: +48327691901
Ocena w Google: 3.0
Liczba opinii: 30+

Najczęściej doceniane przez klientów:

profesjonalne podejście do klienta
dobry kontakt
terminowe i bezpieczne dostawy
wygodna usługa door to door
szeroka oferta logistyczna

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

DPD Pickup nadawanie i odbiór paczek kurierskich TARNOWSKIE GÓRY i okolice PUNKT KURIERSKI UPS DPD GLS SZYBKA PACZKA

Punkt w Tarnowskich Górach obsługuje nadawanie przesyłek krajowych i międzynarodowych za pośrednictwem DHL, DPD i UPS. Klienci mogą skorzystać także ze śledzenia dostawy w czasie rzeczywistym; przesyłki nadane tego samego dnia są widoczne w systemie po godzinie 18:00.

Punkt mieści się przy ul. Tylnej 6, z wejściem od ul. Pawła Stalmacha. Jest dostępny dla osób poruszających się na wózkach, oferuje obsługę na miejscu oraz możliwość umówienia wizyty online.

Godziny:pon.11:00-15:00wt.11:00-15:00śr.11:00-15:00czw.11:00-15:00pt.11:00-15:00sob.zamkniętendz.zamknięte
Lokalizacja: ul. Tylna 6 na przeciwko parkingu ze szlabanami -wejście od, Pawła Stalmacha, Tarnowskie Góry
Telefon: +48798359019
Ocena w Google: 5.0
Liczba opinii: 8

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

DPD Pickup

DPD Pickup przy ul. Szymały 3 w Tarnowskich Górach działa w ramach sieci punktów DPD. Firma obsługuje przesyłki krajowe i międzynarodowe, kierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Oferta DPD obejmuje standardowe doręczenia, krajowe usługi ekspresowe oraz wysyłki do ponad 220 krajów.

Firmy mogą korzystać z aplikacji DPD Online do zarządzania wysyłkami, a odbiorcy mają możliwość bezpośredniego kontaktu telefonicznego z kurierem. Sieć DPD Pickup służy także do bezgotówkowego nadawania zwrotów; obejmuje ponad 34 tysiące punktów.

Godziny:pon.9:00-17:00wt.9:00-17:00śr.9:00-17:00czw.9:00-17:00pt.9:00-17:00sob.9:00-13:00ndz.zamknięte
Lokalizacja: Szymały 3, Tarnowskie Góry
Telefon: +48225775555
Ocena w Google: 5.0
Liczba opinii: 4

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

Punkt GLS

Punkt GLS przy ul. Oświęcimskiej 2 w Tarnowskich Górach umożliwia nadawanie i odbieranie przesyłek kurierskich. Paczki można skierować do punktu już podczas zakupów internetowych albo przekierować do niego w trakcie doręczenia. Przesyłka czeka na odbiór do 7 dni, a jej status można sprawdzić w usłudze Track&Trace.

Punkt obsługuje również zwroty z użyciem etykiety dołączonej przez nadawcę. Przy nadaniu dane wprowadza obsługa, a potwierdzenie trafia SMS-em lub e-mailem. GLS realizuje przesyłki krajowe i zagraniczne; nadawcy okazjonalni mogą wysyłać paczki do 24 krajów Unii Europejskiej.

Godziny:pon.8:00-17:00wt.8:00-17:00śr.8:00-17:00czw.8:00-17:00pt.8:00-17:00sob.zamkniętendz.zamknięte
Lokalizacja: Oświęcimska 2, Tarnowskie Góry
Telefon: +48327691901
Ocena w Google: 4.0
Liczba opinii: 4

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

Przesyłki kurierskie - TWOJAPAKA Tarnowskie Góry

Lokalizacja: Mokra 12, Tarnowskie Góry
Telefon: +48574499111
Ocena w Google: 5.0
Liczba opinii: 2

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

Więcej lokalnych informacji z Tarnowskich Gór jest na tarnowskie24.pl. Sprawdź też, co dzieje się w najbliższych dniach – wydarzenia i imprezy zbieramy na tarnowskie24.pl/wydarzenie.

DHL Express Service Point (PP Delikatesy Centrum)

DHL Express Service Point w PP Delikatesy Centrum przy ul. Armii Krajowej 1 w Tarnowskich Górach obsługuje nadawanie przesyłek DHL Express. Wysyłkę można przygotować online lub telefonicznie, a gotową paczkę nadać w punkcie albo zamówić odbiór przez kuriera. Usługa obejmuje przesyłki międzynarodowe.

Przed nadaniem należy odpowiednio zabezpieczyć zawartość i sprawdzić wytyczne dotyczące pakowania. Status przesyłki można śledzić za pomocą numeru DHL Express. Wejście do punktu jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

Lokalizacja: Armii Krajowej 1, Tarnowskie Góry
Telefon: +48426345100
Ocena w Google: 5.0
Liczba opinii: 1

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

DHL Express Service Point (PP SHELL)

DHL Express Service Point (PP SHELL) przy ul. Zagórskiej 185 w Tarnowskich Górach obsługuje nadawanie przesyłek DHL Express. Przesyłkę można przygotować online lub telefonicznie, a następnie nadać w punkcie albo zamówić odbiór przez kuriera. Usługa obejmuje wysyłki międzynarodowe, a status przesyłki można sprawdzić online za pomocą numeru śledzenia.

Punkt ma wejście dostępne dla osób poruszających się na wózkach. Na stronie DHL można także sprawdzić wytyczne dotyczące pakowania przesyłek oraz utworzyć konto firmowe dla regularnych nadawców.

Godziny:pon.6:00-22:00wt.6:00-22:00śr.6:00-22:00czw.6:00-22:00pt.6:00-22:00sob.6:00-22:00ndz.6:00-22:00
Lokalizacja: Zagórska 185, Tarnowskie Góry
Telefon: +48426345100
Ocena w Google: 2.0
Liczba opinii: 1

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

DPD Pickup

DPD Pickup w Tarnowskich Górach to punkt obsługi przesyłek kurierskich przy ul. Generała Andersa 25A. Usługi DPD obejmują przesyłki krajowe i międzynarodowe, a sieć firmy umożliwia wysyłkę do ponad 220 krajów. W punktach DPD Pickup można także odbierać przesyłki i nadawać zwroty.

Oferta DPD Polska obejmuje standardowe doręczenia, krajowe usługi ekspresowe oraz rozwiązania dla firm, w tym obsługę wysyłek przez aplikację DPD Online. Punkt jest czynny również w soboty i niedziele.

Godziny:pon.6:00-23:00wt.6:00-23:00śr.6:00-23:00czw.6:00-23:00pt.6:00-23:00sob.6:00-23:00ndz.6:00-23:00
Lokalizacja: Generała Andersa 25A, Tarnowskie Góry
Telefon: +48225775555
Ocena w Google: 5.0
Liczba opinii: 1

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

EMS-Pocztex. Usługi kurierskie

Lokalizacja: Szwedzka 10, Tarnowskie Góry
Ocena w Google: 5.0
Liczba opinii: 1

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

DHL Express Service Point (HappyPack Cukiernia)

DHL Express Service Point działający przy HappyPack Cukiernia w Tarnowskich Górach obsługuje nadawanie przesyłek międzynarodowych. Przesyłkę można przygotować online lub telefonicznie, a następnie nadać w punkcie albo zamówić odbiór przez kuriera. Przed wysyłką należy odpowiednio zabezpieczyć paczkę i przygotować ją zgodnie z wytycznymi DHL Express.

Po nadaniu status przesyłki można sprawdzić online za pomocą 10-cyfrowego numeru śledzenia. DHL Express oferuje również program GoGreen Plus, pozwalający ograniczyć emisję związaną z transportem lotniczym dzięki wykorzystaniu zrównoważonego paliwa lotniczego.

Godziny:pon.7:30-17:30wt.7:30-17:30śr.7:30-17:30czw.7:30-17:30pt.7:30-17:30sob.zamkniętendz.zamknięte
Lokalizacja: Leśna 1, Tarnowskie Góry
Telefon: +48426345100

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

DHL Express Service Point (PP Martes Sport)

DHL Express Service Point w punkcie PP Martes Sport w Tarnowskich Górach obsługuje nadawanie przesyłek międzynarodowych. Przesyłkę można przygotować online lub telefonicznie, a następnie nadać w punkcie. Serwis DHL Express ShipNow umożliwia także sprawdzenie statusu przesyłki po numerze śledzenia.

Przed nadaniem można zapoznać się z wytycznymi dotyczącymi pakowania. Punkt mieści się przy ulicy Zagórskiej 189, a wejście jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

Godziny:pon.10:00-20:00wt.10:00-20:00śr.10:00-20:00czw.10:00-20:00pt.10:00-20:00sob.10:00-20:00ndz.zamknięte
Lokalizacja: Zagórska 189, Tarnowskie Góry
Telefon: +48426345100

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

DPD Pickup

DPD Pickup przy ul. Jana III Sobieskiego 2A w Tarnowskich Górach jest punktem obsługi przesyłek kurierskich DPD. Firma realizuje przesyłki krajowe i międzynarodowe, docierając z nimi do ponad 220 krajów.

Oferta DPD obejmuje standardowe i ekspresowe usługi krajowe, w tym doręczenia o wybranej godzinie, oraz rozwiązania dla firm. Odbiorcy mogą korzystać z punktów DPD Pickup przy odbiorze przesyłek i nadawaniu zwrotów.

Godziny:pon.6:00-23:00wt.6:00-23:00śr.6:00-23:00czw.6:00-23:00pt.6:00-23:00sob.6:00-23:00ndz.8:00-22:00
Lokalizacja: Jana III Sobieskiego 2A, Tarnowskie Góry
Telefon: +48225775555

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

DPD Pickup

DPD Pickup w Tarnowskich Górach działa przy ul. Gliwickiej 73A i jest lokalnym punktem związanym z usługami kurierskimi DPD Polska. Firma obsługuje przesyłki krajowe i międzynarodowe, kierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Oferta DPD obejmuje standardowe doręczenia, krajowe usługi ekspresowe oraz przesyłki międzynarodowe do ponad 220 krajów. Firmy mogą korzystać z narzędzi do zarządzania wysyłką w aplikacji DPD Online, a odbiorcy mają możliwość kontaktu telefonicznego z kurierem. W sieci punktów DPD Pickup można również nadawać zwroty.

Godziny:pon.6:00-23:00wt.6:00-23:00śr.6:00-23:00czw.6:00-23:00pt.6:00-23:00sob.6:00-23:00ndz.8:00-22:00
Lokalizacja: Gliwicka 73A, Tarnowskie Góry
Telefon: +48225775555

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

Pozostałe firmy (8)

FirmaTelefonOcena
DPD PickupPowstańców Warszawskich 69+48225775555
DPD PickupZagórska 189+48225775555
DPD PickupNiedziałkowskiego 67+48225775555
DPD PickupOpolska 9+48225775555
DPD PickupZagórska 185+48225775555
DPD PickupStyczyńskiego 14+48225775555
DPD PickupPowstańców Śląskich 28+48225775555
DPD PickupPiastowska 5+48225775555

Prezentowane zestawienie nie jest rankingiem - firmy wyświetlane są w kolejności losowej i nie obejmują wszystkich podmiotów działających na tym terenie. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz, aby znalazła się na tej liście - albo chcesz, aby została z niej usunięta - napisz do nas. Oceny i liczba opinii pochodzą z publicznych danych Google i mogą ulec zmianie - warto potwierdzić telefonicznie.

Widzisz błąd lub nieaktualną informację? Zgłoś błąd, sprostowanie lub uwagę