Awaria kanalizacji na ul. Wyszyńskiego usunięta przejazd przywrócony dziś

Ulica Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach znów przejezdna po awarii kanalizacji. Jak przebiegały prace naprawcze i co jeszcze czeka kierowców?
- Naprawa kanalizacji na ulicy Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach zakończona szybciej niż przewidywano
- Tarnowskie Góry zapowiadają pełne odtworzenie nawierzchni do końca tygodnia
Naprawa kanalizacji na ulicy Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach zakończona szybciej niż przewidywano
Dziś rano Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. rozpoczęło działania mające na celu usunięcie awarii kanalizacji sanitarnej, która utrudniała ruch na ulicy Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach. Po wykonaniu wykopu i dotarciu do źródła problemu okazało się, że zakres uszkodzenia jest mniejszy niż początkowo zakładano.
Dzięki sprawnej pracy ekipy technicznej usterka została usunięta jeszcze tego samego dnia, a miejsce naprawy zabezpieczono tymczasową warstwą asfaltu frezowanego. To pozwoliło na szybkie przywrócenie przejezdności drogi, co z pewnością ucieszyło kierowców i mieszkańców okolicy.
Tarnowskie Góry zapowiadają pełne odtworzenie nawierzchni do końca tygodnia
Choć ulica Wyszyńskiego jest już dostępna dla ruchu, to prace remontowe nie dobiegły jeszcze końca. Docelowa nawierzchnia zostanie odtworzona do końca bieżącego tygodnia, co oznacza, że kierowcy powinni zachować ostrożność w rejonie prowadzonych robót.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji dziękuje mieszkańcom za wyrozumiałość i przeprasza za wszelkie niedogodności związane z awarią oraz prowadzonymi pracami. Apeluje również o rozwagę podczas poruszania się w obrębie placu budowy.
Na podstawie: Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach
Ostatnie Artykuły

Nowy żłobek w Lasowicach gotowy na dzieci. Trwa nabór

Na Orliku pięć godzin ruchu i zabawy. Zajęcia są bezpłatne

Ulica Rydla po remoncie. Dziury i spękania zastąpiła nowa nawierzchnia

Włóczka połączy historię - „Wpleceni w historię” w Tarnowskich Górach

Nie tylko spacer wśród roślin. Co pokazuje ogród na Księżej Górze

Mammobus przyjedzie na Rynek. Bezpłatna mammografia dla kobiet 45+

Do 534 zł na podręczniki dla uczniów z niepełnosprawnościami

Forum Ekonomiczne w Karpaczu wraca z pierwszymi ogłoszonymi gośćmi. To ostatnie dni tańszych zapisów

Dwa sądowe zakazy nie zatrzymały 43-latka. Wpadł z alkoholem

Jeden dzień, cztery techniki i wernisaż w pałacu w Nakle Śląskim

Budżet obywatelski w Tarnowskich Górach. Czas na nowe projekty

Polska wieś szuka opowieści. Ruszyła XVIII edycja konkursu

Rock, motocykle i wolny wstęp. Śląskie Larmo wraca do Miasteczka Śląskiego

Rowerowa sobota przy Czarnohuckiej. Rodzinne wydarzenie w Tarnowskich Górach
Przydatne dane teleadresowe
- Przewodnik po Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach
- Nadzór Wodny w Tarnowskich Górach - kontakt, pozwolenia, awarie
- Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. Henryka Jordana - Filia w Radzionkowie: zajęcia, kontakt, dojazd
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miasteczku Śląskim - kontakt, hala sportowa, trasy rowerowe
- Ile osób mieszka w Tarnowskich Górach w 2024?
- Punkt Pomocy Medycznej w Pyrzowicach - nocna i świąteczna opieka zdrowotna
