Zamykanie naczynek – zabieg, który odmieni Twoje życie!

Zamykanie naczynek jest zabiegiem medycyny estetycznej, gwarantującym świetne rezultaty. Na jego wykonanie decydują się przede wszystkim osoby, które chcą dodać sobie pewności siebie - popękane naczynka na twarzy potrafią bowiem skutecznie obniżyć samoocenę. Dowiedz się, więc dlaczego warto wybrać skuteczne zabiegi na zamykanie naczynek.

Zamykanie naczynek – dlaczego warto wykonać zabieg?

Naczynka stają się widoczne, gdy się rozszerzają i pękają, wówczas na skórze pojawiają się zauważalne i mało estetyczne pajączki.

Problemy naczyniowe i nieestetyczne pajączki na skórze to zmartwienie wielu osób, a laserowe usuwanie naczynek skutecznie pozbędzie się tego problemu. Zamykanie naczynek, obecnie jest zabiegiem powszechnym i popularnym, który efektownie usunie widoczne tzw. pajączki na skórze” - mówi kosmetolog, Karolina Formela z Clinica Cosmetologica.

Zamykanie naczynek jest praktycznie bezbolesne. Zabiegi są stosowane najczęściej na rozszerzone naczynka na twarzy i ciele, rumień, sińce pod oczami, trądzik różowaty.

Oba zabiegi przeprowadzane są niemalże bezboleśnie w Clinica Cosmetologica, przez doświadczonych kosmetologów. Zamykanie naczynek Gdańsk oferuje przez kompleksowe przeprowadzenia zabiegu, który poprawi znacznie samoocenę. Sprawdź: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rozszerzone-naczynka-na-twarzy/

Zamykanie naczynek - na czym polega zabieg?

Laserowe zamykanie naczynek polega na pochłanianiu wiązki lasera przez oksyhemoglobinę, przez co możliwe jest nagrzania naczynka i wówczas dochodzi do jego obkurczenia się i zamknięcia.

Zamykanie naczynek wymaga jednak odpowiedniego przygotowania się do sesji laserowych. Przede wszystkim skóra nie powinna być opalona. Miesiąc przed kuracją należy zrezygnować z pielęgnacji skóry kosmetykami z pochodnymi witaminy C, witaminy A, retinolem i izotretynoiną oraz z zabiegów takich jak mikrodermabrazja oraz peeling. Natomiast po wykonaniu nieinwazyjnego zabiegu zalecaniami będzie niewykonywanie makijażu oraz stosowanie kremów, które wspomogą regenerację. Należy również unikać sauny, gorących kąpieli i intensywnych treningów – wówczas zamykanie naczynek będzie efektywne.

Podsumowanie

Zamykanie naczynek jest zabiegiem skutecznym, który zniweluje widoczne pajączki na ciele i tym samym znacząco poprawi samoocenę. Clinica Cosmetologica posiada w swoim zespole wykwalifikowanym kosmetologów, którzy profesjonalnie przeprowadzą sesje laserowe i na bezpłatnej wizycie omówią szczegółowo wybrany zabieg.

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607