UM Tarnowskie Góry: Rybna zaprasza na Muzykę na wagę

1 min czytania

Pałac w Rybnej zapraszana na koncert TANGO-Vivaldi, który odbędzie się 30 lipca o godz. 19.00. Kluczem projektu jest bilet-nakrętka. Od słuchaczy oczekujemy tylko… i aż zaopatrzenia się w takowe, a my następnie przekażemy je do miejskich koszy-serc.

koncertu TANGO-Vialdi, który odbędzie się 30 lipca o g. 19.00 w Pałacu w Rybnej. Jeżeli to możliwe, uprzejmie proszę o zamieszczenie informacji na stronie www oraz na FB.

Śląskich Kameralistów

Zaginając czasoprzestrzeń, gdzieś na styku XVII i XXI wieku…spotkali się Antonio Vivaldi, Astor Piazzolla i Dariusz Zboch, co z tego spotkania wyniknęło…przekonacie się 30 lipca w Pałacu w Rybnej.

Zbierajcie nakrętki i przybywajcie!

Orkiestra Śląskich Kameralistów

Piotr Wijatkowski dyrygent

Elwira Śliwkiewicz-Cisak akordeon

G.Holsta, A Piazzolli oraz D.Zbocha

Kluczem do niniejszego projektu jest bilet-nakrętka. Od słuchaczy oczekujemy tylko… i aż zaopatrzenia się w takowe, a my następnie przekażemy je do miejskich koszy-serc.

Zadanie dofinansowano ze środków gminy Tarnowskie Góry

TVP 3 Katowice, Radio eM, Radio ChilliZet, Gwarek, Gość Niedzielny, Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC

Partnerzy wydarzenia:

Muzeum Zagłębia w Będzinie

Autor: krystian