Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnowskie Góry

Zapraszamy na drugą edycję Kina Samochodowego w Tarnowskich Górach! Ponownie, jak to miało miejsce w przypadku Kina Plenerowego i muszli koncertowej, wykorzystujemy lokalną architekturę, którą zamieniamy w kino – ściana Hali Sportowej będzie pełniła funkcję ekranu!

Seanse lipcowe – #filmowepiatki:
23 lipca (piątek) – godz. 20.30,
30 lipca (piątek) – godz. 20.30.
Seanse sierpniowe – #filmowewtorki:
3 sierpnia (wtorek) – godz. 20.30,
17 sierpnia (wtorek) – godz. 20.30,
31 sierpnia (wtorek) – godz. 20.30.
Przed każdym seansem usłyszymy znane utwory muzyki filmowej i popularnej, w aranżacjach na skrzypce elektryczne, w wykonaniu Magdy Warmińskiej – Lena The Violinist! Skrzypaczka Magda jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie. Posiada na swoim koncie liczne nagrania płytowe, występy podczas międzynarodowych festiwali i programów TV, a także na jednej scenie m. in. z: Edytą Górniak, Andrzejem Piasecznym, Kubą Badachem czy Darią Zawiałow. Wraz z rozmaitymi składami instrumentalnymi koncertowała m. in. w Niemczech, Danii, Hiszpanii, Chinach i USA!
Miejsce wszystkich seansów: teren pomiędzy Castoramą a Halą Sportową w Tarnowskich Górach, znajdujący się przy Obwodnicy, ul. Bałtyckiej oraz ul. Olimpijczyków.
Jeden seans filmowy!
Ogromny, naturalny ekran!
– Strefa gastronomiczna!
– 300 miejsc parkingowych!
Dźwięk nadawany przez fale radiowe!
Bezpłatny wjazd na wszystkie wydarzenia!
Wjazd na teren wydarzenia od godziny 19.30!
Ustaw radio FM 104,8 MHz stereo z RDS – OHO FM!
Seanse i występ skrzypaczki uzależnione są od warunków atmosferycznych!
Pamiętajcie – to Wy decydujecie o tym, co będziemy oglądać! W formie głosowania internetowego, publiczność wybierze jedną z trzech propozycji!
Sponsor wydarzenia: Tarnowskie Góry Urząd Miasta
Organizatorzy: Tarnowskie Góry Urząd Miasta, Tarnogórskie Kino Plenerowe, Robert Mrozek.
Partnerzy strategiczni: Park Wodny Tarnowskie Góry, Pałac w Rybnej, BenQ, art studio oho, Lena The Violinist – Magda Warmińska.
Partnerzy: Mobilna Księgowa, Remondis, Restauracja Qualitass, Naleśnikarnia Kamienica 2.0., Ośrodek Jeździecki “Gonitwa”, Soho Music, zpomyslami.pl – promujemy efektywnie.
Wydarzenie organizowane w reżimie sanitarnym!