Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnowskie Góry

Inspiracje na kreatywne Walentynki

Masz dosyć oklepanych prezentów, jak czekoladki czy kwiaty? A może jesteś singlem i Walentynki to nie Twoje święto? Nie martw się, święto miłości w XXI wieku nie musi być już nudne! PANEK CarSharing podpowiada swoim Użytkownikom, jak spędzić Walentynki w nietypowy sposób i dobrze się przy tym bawić.

  1. Pojedź tam, gdzie jeszcze nie byłeś

Uczyń 14 lutego dniem naprawdę wyjątkowym. Niezależnie czy masz swoją drugą połówkę, czy jesteś niezależną jednostką 😉 Pojedź w miejsce w którym Cię jeszcze nie było, a zawsze będziesz pamiętał, że pierwszy raz odwiedziłeś je właśnie w tym dniu. Jeżeli nie masz wygodnego środka transportu, z pomocą przychodzi PANEK CarSharing, oferujący pakiety m. in. na 2 godziny, na dobę oraz dłuższe.

  1. Zrób na kimś wrażenie

W Walentynki po prostu zrób coś dla siebie- śmiało nałóż maseczkę DIY z miodu i mleka a na oczy nałóż plasterki ogórków. Posłuchaj również kojącej muzyki podczas doboru swojego outfitu. Na wieczór nie zapomnij o użyciu swoich najlepszych perfum. Twoi znajomi od razu zauważą, że wyglądasz super i świetnie się z tym czujesz. A gdy jeszcze dołożysz do tego przyjazd nieoklejonym Mercedesem od PANKA? Nie oderwą od Ciebie oczu!

  1. Zjedz najlepsze jedzenie

PRO tip: Nie musisz zastanawiać się nad wyborem restauracji, na stronie PANEK CarSharing znajdują się oferty samych sprawdzonych lokali: https://panekcs.pl/panglod. Dodatkowo, przyjeżdżając po odbiór zamówienia PANKIEM i pokazując trwający wynajem, dostajesz zniżkę lub smakowity dodatek.

  1. Przetestuj unikatowe auta

Flota PANEK CarSharing jest na tyle różnorodna, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz samochody, którymi wcześniej nie jeździłeś. Do Twojej dyspozycji w Walentynki będą m. in. BMW i8, Bentley Continental, czy Syrena lub Multipla.

Jak widzisz, możliwości na spędzenie Walentynek z PANKIEM jest mnóstwo!

A jeżeli jeszcze nie masz konta w aplikacji...

Każdy nowy użytkownik dostanie za darmo 20 zł przy rejestracji na swoje pierwsze przejazdy, a jeśli skorzysta z kodu TERAZ10 otrzyma dodatkowe 10 zł. Samochód można wynająć i oddać w dowolnym miejscu w Polsce objętym strefą PANEK.

Więcej szczegółów na: https://panekcs.pl/