Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnowskie Góry

Sierżant Paweł Syrnik przejął obowiązki dzielnicowego rejonu służbowego nr 31 w Zbrosławicach, który obejmuje: Kamieniec, Wieszowa, Karchowice, Boniowice, Łubki, Księży Las, Jasiona. Poprzedni dzielnicowy asp. szt. Lucjan Szmid został Komendantem Komisariatu Policji w Zbrosławicach.

Sierżant Paweł Syrnik służbę w Policji rozpoczął w 2016 roku. Po ukończeniu kursu podstawowego został skierowany do pełnienia służby w Komisariacie Policji w Zbrosławicach. Przez 4 lata pełnił służbę patrolowo-interwencyjną. Patrolował ulice, obsługiwał zgłoszone interwencje oraz zatrzymywał sprawców przestępstw i wykroczeń. W tym czasie poznał zagrożenia, z jakimi najczęściej spotykają się mieszkańcy gminy.

Nowy dzielnicowy zaprasza wszystkich do współpracy w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby pomóc mieszkańcom w rozwiązaniu ich lokalnych problemów. Mieszkańcy rejonu nr 31 mogą dzwonić do swojego dzielnicowego, wybierając numer telefonu stacjonarnego 47 85 34 715 lub komórkowego 798 030 269.

Rejon służbowy nr 31 obejmuje miejscowości: Kamieniec, Wieszowa, Karchowice, Boniowice, Łubki, Księży Las, Jasiona.

Przypominamy, że pełne dane kontaktowe każdego dzielnicowego z łatwością znaleźć można w mobilnej aplikacji „Moja Komenda". Wystarczy wpisać adres, a program wskaże nam właściwego policjanta.