Policja Tarnowskie Góry: Sierżant Paweł Syrnik nowym dzielnicowym w Zbrosławicach
Sierżant Paweł Syrnik przejął obowiązki dzielnicowego rejonu służbowego nr 31 w Zbrosławicach, który obejmuje: Kamieniec, Wieszowa, Karchowice, Boniowice, Łubki, Księży Las, Jasiona. Poprzedni dzielnicowy asp. szt. Lucjan Szmid został Komendantem Komisariatu Policji w Zbrosławicach.
Sierżant Paweł Syrnik służbę w Policji rozpoczął w 2016 roku. Po ukończeniu kursu podstawowego został skierowany do pełnienia służby w Komisariacie Policji w Zbrosławicach. Przez 4 lata pełnił służbę patrolowo-interwencyjną. Patrolował ulice, obsługiwał zgłoszone interwencje oraz zatrzymywał sprawców przestępstw i wykroczeń. W tym czasie poznał zagrożenia, z jakimi najczęściej spotykają się mieszkańcy gminy.
Nowy dzielnicowy zaprasza wszystkich do współpracy w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby pomóc mieszkańcom w rozwiązaniu ich lokalnych problemów. Mieszkańcy rejonu nr 31 mogą dzwonić do swojego dzielnicowego, wybierając numer telefonu stacjonarnego 47 85 34 715 lub komórkowego 798 030 269.
Rejon służbowy nr 31 obejmuje miejscowości: Kamieniec, Wieszowa, Karchowice, Boniowice, Łubki, Księży Las, Jasiona.
Przypominamy, że pełne dane kontaktowe każdego dzielnicowego z łatwością znaleźć można w mobilnej aplikacji Moja Komenda. Wystarczy wpisać adres, a program wskaże nam właściwego policjanta.
Ostatnie Artykuły

Nowy żłobek w Lasowicach gotowy na dzieci. Trwa nabór

Na Orliku pięć godzin ruchu i zabawy. Zajęcia są bezpłatne

Ulica Rydla po remoncie. Dziury i spękania zastąpiła nowa nawierzchnia

Włóczka połączy historię - „Wpleceni w historię” w Tarnowskich Górach

Nie tylko spacer wśród roślin. Co pokazuje ogród na Księżej Górze

Mammobus przyjedzie na Rynek. Bezpłatna mammografia dla kobiet 45+

Do 534 zł na podręczniki dla uczniów z niepełnosprawnościami

Forum Ekonomiczne w Karpaczu wraca z pierwszymi ogłoszonymi gośćmi. To ostatnie dni tańszych zapisów

Dwa sądowe zakazy nie zatrzymały 43-latka. Wpadł z alkoholem

Jeden dzień, cztery techniki i wernisaż w pałacu w Nakle Śląskim

Budżet obywatelski w Tarnowskich Górach. Czas na nowe projekty

Polska wieś szuka opowieści. Ruszyła XVIII edycja konkursu

Rock, motocykle i wolny wstęp. Śląskie Larmo wraca do Miasteczka Śląskiego

Rowerowa sobota przy Czarnohuckiej. Rodzinne wydarzenie w Tarnowskich Górach
Przydatne dane teleadresowe
- Ile osób mieszka w Tarnowskich Górach w 2024?
- Przygoda w Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach co warto zobaczyć?
- Odkryj wyjątkowość Ratusza w Tarnowskich Górach!
- Parafia św. Katarzyny w Lasowicach - msze, kancelaria, sakramenty
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Krzysztofa Responda w Tarnowskich Górach - oferta, zapisy, kontakt
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zbrosławicach - kontakt, godziny, działy
