Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnowskie Góry

Z pewnym błędnym przekonaniem podchodzimy do tego jakie informacje mają dla nas banki. Zwykle są to nudne wykresy, trudne do przeczytania regulaminy oraz niezrozumiałe zmiany zasad prowadzenia konta i tym podobne informacje. Dlatego dobrze jest skorzystać ze strony, która w przejrzysty sposób prezentuje najbardziej potrzebne informacje i wiadomości finansowe, które są potrzebne w codziennym życiu. Portal https://bankowemiasto.pl w doskonały sposób spełnia to zadanie. Kluczowe w tym wszystkim jest to, aby wiadomości bankowe były podane w klarowny i przyjazny sposób.

Czego można się dowiedzieć czytając wiadomości bankowe?

Okazuje się, że wiadomości dotyczące finansów i bankowości nie muszą być wcale nudne. Jak donoszą media, Polacy coraz częściej korzystają z płatności zbliżeniowych. Mowa tutaj nie tylko o kartach płatniczych, ale również o nowych metodach płatności za pomocą telefonów komórkowych. Wystarczy zainstalować dedykowaną aplikację w telefonie, aby móc zarządzać pieniędzmi bez użycia karty. Tak samo wykonanie przelewu jest niezwykle proste i pozwala zaoszczędzić czas na mozolne wprowadzanie numeru konta odbiorcy. Jeśli dwie osoby zbliżą do siebie telefony, uruchamiając wcześniej odpowiednią aplikację i zatwierdzając kwotę przelewu to transakcja będzie błyskawiczna. Jest to bardzo wygodne z punktu widzenia osób prywatnych, które mogą przykładowo wystawić na portal aukcyjny lub ogłoszeniowy jakiś używany przedmiot. Następnie spotkać się z kupującym osobiście i przeprowadzić taką transakcję w tym samym czasie w którym kupujący odbierze przedmiot i to bezgotówkowo.

Ciekawą rzeczą jest też to, że Polacy są bardzo optymistycznie nastawieni do nowych rozwiązań w kwestii płatności mobilnych i zbliżeniowych. Można powiedzieć, że są to w pewnym sensie rewolucyjne rozwiązania polegające na tym, że już nie tylko karta płatnicza może mieć wbudowany czip do płatności, ale może on być wszyty w ubranie lub stanowić część inteligentnego zegarka na ręce, czyli smartwatcha. Pomysłów jest znacznie więcej, chociażby taki, że można zastosować tego typu mały chip nawet w biżuterii, czyli obrączce lub opasce na rękę. Szacuje się, że za tak dużą popularnością stoją firmy modowe, które w każdy dostępny sposób starają się reklamować różnorakie gadżety, w tym inteligentne zegarki lub opaski fitness jako naturalną część ubioru. Należy też zaznaczyć, że mimo tak dużej wygody w korzystaniu z płatności wciąż są to bezpieczne formy przekazywania pieniędzy, ponieważ każdą transakcję należy potwierdzić unikalnym kodem PIN.

Aktualności bankowe nie muszą być nudne

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.