O klubach gogo z Warszawy jest głośno w kręgach sympatyków kobiecych wdzięków. Sprawdziliśmy, jaki jest tego powód

To, że kluby gogo rozsiane są po całym świecie, a przynajmniej jeden lokal dla dorosłych tego rodzaju znajdziemy w niemalże każdym mieście Polski, nie powinno raczej nikogo dziwić. Wynika to bowiem z naszej natury. Mężczyźni kochają kobiety (czasem nawet z wzajemnością) i ich walory estetyczne. Tych natomiast w przybytkach słynących z tańca na rurze i striptizu nie brakuje. W naszym kraju warunki do prowadzenia tego rodzaju działalności są bardzo dobre. Naszym skarbem narodowym są w końcu piękne kobiety, których uroda cieszy się bardzo dobrą sławą w wielu zakątkach świata. Polska przyciąga również wielu turystów, którzy w poszukiwaniu przygód i niezapomnianych wrażeń często decydują się odwiedzić jeden z wielu klubów gogo, by poznać jedne z wielu ciekawych aspektów polskiej gościnności. Dobrym tego przykładem jest nasza stolica, ponieważ kluby gogo Warszawa ma bez wątpienia najlepsze w całej ojczyźnie. Dlaczego? I co wyróźnia je na tle konkurencji z tak wielu innych dużych miast? Sekret kryje się nie tylko za oszałamiającym pięknem urodziwych tancerek, ale przede wszystkim usług, które świadczą. Postanowiliśmy przyjrzeć się niektórym z nich, w efekcie czego ledwo mogliśmy oprzeć się pokusie rzucenia wszystkiego i kupienia biletu do Warszawy. Zanim jednak przejdziemy do przedstawienia perełek znalezionych wśród wielu ofert klubów gogo, wyjaśnimy czym one w ogóle są.

Co to jest klub gogo?

Klub gogo to nic innego, jak rodzaj klubu nocnego. Na tle pozostałych jego kategorii wyróżnia się przede wszystkim intensywnie pobudzającą erotyką, którą nasycony jest każdy ruch urodziwych tancerek i dziewczyn pracujących w lokalu. Najczęściej oferowanymi przez kluby gogo usługami są taniec na rurze i striptiz. Są one ich znakiem rozpoznawczym już prawie od samego początku ich działalności, który przypada na lata sześćdziesiąte ubiegłego stulecia, kiedy to pierwszy tego typu lokal powstał w USA. Stany Zjednoczone bardzo szybko pokochały kluby gogo, które szybko rozpowszechniły się po całym kraju, by potem podbić również inne części świata – w tym Europę. Nazwa tego rodzaju klubu nocnego nawiązuje do francuskiego określenia „à gogo”, które tłumaczyć można jako „bez ograniczeń”. Choć z początku kluby gogo puszczały jedynie muzykę, to już wtedy skupiały wokół siebie publikę charakteryzującą się dużą swobodą obyczajową. Wówczas tak zwane gogo girls raczyły widownię jedynie muzyką, ale wystarczyło kilka lat, by striptiz i taniec na rurze ubogaciły ich ofertę. Dziś są to kultowe znaki rozpoznawcze tego typu lokali, ale najlepsze z nich posiadają znacznie ciekawszy asortyment rozrywek dedykowanych miłośnikom kobiecych wdzięków. Dobrym tego przykładem są warszawskie kluby gogo, które dwoją się i troją, by ich oferty ociekały seksem i pobudzającymi zmysły wrażeniami.

Co oferują warszawskie kluby gogo?

Warszawskie kluby gogo bez wątpienia wyróżniają się na tle konkurencji z innych miast Polski pod względem atrakcyjności nie tyle dziewczyn (tych w końcu pełno jest w całym kraju), co oferty. Stworzone z myślą o komforcie gości i ich najgłębiej skrywanych fantazjach akty, których głównym elementem są zmysłowe i ponętne tancerki, potrafią pobudzić na długie tygodnie. Do najciekawszych, które udało nam się znaleźć, zaliczyć postanowiliśmy przede wszystkim takie oto cuda:

  • kąpiel w jacuzzi z ponętną tancerką
  • relaksujący masaż wykonany w klimatycznym pokoju przez ociekającą seksem dziewczynę
  • wspólnie odgrywana scena, w której wcielająca się w wybraną przez nas postać tancerka spełni nasze fantazje
  • taniec pięknych lesbijek przeznaczony tylko dla nas

Oczywiście usług jest o wiele więcej, nie możemy jednak odsłaniać wszystkich kart. Te zdecydowanie warto poznawać samemu na żywo, do czego zachęcamy po wcześniejszym wybraniu odpowiedniego lokalu.