Przy doborze właściwej sofy do salonu pod uwagę należy wziąć szereg różnych czynników – od estetyki, poprzez wymiary, a skończywszy na oferowanych funkcjach.

Sofa przeznaczona do salonu powinna być stylowa, ale nie możemy zapominać także o komforcie jej codziennego użytkowania. Gdy będziemy chcieli przespać się na niej od czasu do czasu lub przyjmujemy gości, którym chcemy zapewnić wygodny sen, warto pomyśleć o zakupie modelu rozkładanego.

Funkcję rozkładania posiada wiele typów sof – możemy zakupić także model typu Chesterfield rozkładany, który wyposażony jest w tę funkcję dla pełnego komfortu snu.

 

Chesterfield rozkładany – idealny za dnia i w nocy

Sofy typu Chesterfield, a także inne meble wypoczynkowe pod tą nazwą wyróżniają się atrakcyjnym, klasycznym, a przy tym ponadczasowym wyglądem. Charakterystyczne pikowanie, nóżki oraz zawijane podłokietniki prezentują się świetnie w różnych aranżacjach – nie tylko w tych tradycyjnych.

Wybierając sofę taką jak Chesterfield rozkładany, czyli z funkcją spania, można nie tylko cieszyć się jej zachwycającym wyglądem, ale również wyjątkowym komfortem snu w ciągu nocy.

Mechanizm rozkładania w sofach typu Chesterfield pozwala na uzyskanie nawierzchni do snu – dzięki temu użytkownik może wtedy wygodnie się wyspać, a następnie złożyć sofę do pierwotnej postaci.

 

Gdzie można kupić Chesterfield rozkładany?

Sofę typu Chesterfield rozkładany można zamówić obecnie w wielu sklepach, w tym między innymi w sklepie prowadzonym przez firmę AJ Group, który specjalizuje się w sprzedaży mebli typu Chesterfield. Pełna oferta jest dostępna na stronie internetowej firmy.