Zderzenie na drodze między Kotami a Potępą - oboje kierujący ranni

Na miejscu trwały oględziny - policjanci z tarnogórskiej drogówki ustalili, że 22‑latka w volkswagenie najechała na tył fiata. Oboje kierujący zostali przewiezieni do szpitala na dalsze badania.
Do zdarzenia doszło chwilę przed południem na odcinku drogi pomiędzy Kotami a Potępą. Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli miejsce i prowadzili czynności wyjaśniające.
Policjanci z tarnogórskiej drogówki ustalili, że 22‑letnia mieszkanka Krupskiego Młyna, jadąc volkswagenem w kierunku Potępy, najechała na tył fiata. Za kierownicą fiata siedział 23‑latek z Tworoga.
Oboje kierujący byli trzeźwi. Zostali przewiezieni do szpitala na dalsze badania. Na miejscu nie podano informacji o innych uczestnikach ani o stanie pojazdów poza wskazaniem kolizji.
Policjanci apelują o ostrożność na drodze.
na podstawie: Policja Tarnowskie Góry.
Ostatnie Artykuły

Na kilku ulicach ruszyły naprawy. Kierowcy muszą uważać przy szkole

W Tarnowskich Górach podczas prac ziemnych znaleziono wojenny pocisk

Sekundy od tragedii przed komendą - rowerzystka wjechała w skodę

Majówkowa impreza w Tworogu przerodziła się w brutalny rozbój

Zgubiona karta i szybkie zakupy - policjanci zakończyli sprawę tego samego dnia

Rozmowa o zdrowiu i otyłości. W Miasteczku Śląskim będzie spotkanie z lekarką

Chodniki do przebudowy. W Miasteczku Śląskim rusza projekt dla Dworcowej i Metalowej

W Tarnowskich Górach rusza kurs dla przyszłych przewodników miejskich

Wiózł 8-letniego syna i miał ponad 2,5 promila. Zatrzymała go drogówka

Polski Związek Łowiecki zacieśnia współpracę z Czechami i Słowacją. Wspólna walka z ASF i nowe działania dla ochrony przyrody

Przy Drozdka ruszyła rozbiórka starego mostu. Nowa przeprawa jest coraz bliżej

Powiaty chcą wejść na obronną listę. Stawką są ważne drogi i pieniądze

Nocna kontrola w Tarnowskich Górach - w plecaku miał ponad 200 porcji marihuany

