Konferencja o głosie w Tarnowskich Górach: od nauki po sztukę i przywództwo

1 min czytania
Konferencja o głosie w Tarnowskich Górach: od nauki po sztukę i przywództwo

Podczas wydarzenia głos zostanie pokazany jako narzędzie twórcze, terapeutyczne i społeczne — od warsztatów po badania. W Tarnowskich Górach eksperci różnych dziedzin spotkają się, by rozmawiać o tym, jak głos kształtuje relacje, przywództwo i rozwój twórczy. To propozycja dla śpiewaków, trenerów, logopedów i osób zainteresowanych komunikacją.

  • Co zaplanowano w Tarnowskich Górach
  • Miejsce, udział i praktyczne informacje

Co zaplanowano w Tarnowskich Górach

Konferencja poświęcona głosowi ciała, myśli i emocji odbędzie się 22 listopada 2025 r. w godz. 12:00–16:00. Organizatorzy przygotowali wykłady i prezentacje ukazujące głos z perspektywy sztuki, nauki i biznesu. W programie są wystąpienia m.in. Ewy Ludwig, Magdaleny Nogańskiej i Kamila Gojowego; tematy obejmują psychologię twórczości, pracę z ruchem i emocjami oraz społeczne znaczenie śpiewu.

Miejsce, udział i praktyczne informacje

Wydarzenie będzie równolegle prowadzone stacjonarnie w Sali Kameralnej Tarnogórskiego Centrum Kultury oraz online. Udział jest bezpłatny, uczestnicy obecni na miejscu otrzymają certyfikat. Liczba miejsc jest ograniczona — szczegóły i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronach ruchmamglos.pl i szchio.pl.

na podstawie: UM Tarnowskie Góry.

Autor: krystian