Zderzenie dwóch osobówek w Radzionkowie. Pasażerka trafiła do szpitala

1 min czytania
Zderzenie dwóch osobówek w Radzionkowie. Pasażerka trafiła do szpitala

Na skrzyżowaniu ulic Orzechowskie ze Św. Wojciecha w Radzionkowie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Policjanci pracowali na miejscu, a pasażerka jednego z pojazdów została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 10.30. Na skrzyżowaniu spotkały się toyota i chevrolet. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca toyotą, 47-latka z Piekar Śląskich, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu chevroletem, 55-letniemu mężczyźnie z Piekar Śląskich.

W wyniku zderzenia poszkodowana została pasażerka toyoty, 73-letnia mieszkanka Piekar Śląskich. Została przewieziona do szpitala. Kierujący oboma pojazdami byli trzeźwi.

Informację o zdarzeniu podała Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach. Policja apeluje o rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.

na podstawie: KPP w Tarnowskich Górach.

Autor: krystian