Karnawałowa noc pełna radości w DPS-ach dołącz do zabawy!

Wielka zabawa w Suchej Górze! Mieszkańcy DPS-ów zjednoczyli siły na karnawałowym balu
- Suchej Górze z nową tradycją karnawałową
- Dariusz Szopa wśród uczestników balu
W środę, 22 stycznia br., mieszkańcy ośmiu Domów Pomocy Społecznej z regionu spotkali się w remizie strażackiej OSP w Suchej Górze, aby wspólnie świętować karnawał. Temat przewodni Z przymrużeniem oka” zachęcał do kreatywności i radosnej zabawy, a atmosfera była pełna pozytywnej energii.
Suchej Górze z nową tradycją karnawałową
Bal karnawałowy to doskonała okazja do integracji mieszkańców różnych placówek oraz wymiany doświadczeń między opiekunami. Uczestnicy mieli szansę nawiązać nowe znajomości i cieszyć się wspólnym czasem. Tegoroczny temat wymagał od gości nie tylko pomysłowości w doborze strojów, ale także otwartości na nowe wyzwania. Program muzyczny, który towarzyszył wydarzeniu, skupił się na motywie oczu”, co dodatkowo podkreśliło radosny charakter imprezy.
Dariusz Szopa wśród uczestników balu
W wydarzeniu brał udział Członek Zarządu Powiatu Tarnogórskiego, Dariusz Szopa, który aktywnie uczestniczył w rozmowach z opiekunami oraz dyrektorami placówek. Wspólnie omawiano codzienność Domów Pomocy Społecznej oraz najpilniejsze potrzeby ich mieszkańców. Takie spotkania są niezwykle ważne dla budowania relacji i wsparcia w codziennych wyzwaniach.
Bal trwał do godziny 18:00 i dostarczył uczestnikom wielu emocji oraz niezapomnianych chwil. To wydarzenie pokazuje, jak ważne są takie inicjatywy dla lokalnej społeczności i jak wiele radości mogą przynieść mieszkańcom.
Źródło: Powiat Tarnogórski
Autor: krystian
Przydatne dane teleadresowe
- Zamek w Tarnowicach Starych - perła blisko Tarnowskich Gór
- Chłop Rybka - legenda Tarnowskich Gór
- Odkryj uroki kolejki wąskotorowej w Tarnowskich Górach
- Kim był gwarek - odkryj tajemnice tarnogórskich górników
- Przewodnik po Sztolni Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach
- Rynek mieszkań na sprzedaż w Tarnowskich Górach

