W zorganizowanym przez Międzyzakładową Organizację NSZZ Solidarność zawodach wędkarskich wzięło udział 29 uczestników – miłośników wędkowania. W zawodach drugie miejsce zajął tarnogórski policjant – sierżant Tobiasz Schoppa. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć!

W piątek, 19 maja, na stawie Grota w Bytomiu odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Regionu Śląsko – Dąbrowskiego. Od wczesnych godzin porannych zmagania rozpoczęło 29 uczestników. Wśród nich znalazło się dwóch reprezentantów tarnogórskiej komendy. Po kilku godzinach wędkarskich zmagań przyszła pora na podsumowanie wyników.

Drugie miejsce w zawodach zajął policjant tarnogórskiej komendy sierżant Tobiasz Schoppa z wynikiem ponad 8 kg złowionych ryb. Sierżant Schoppa na co dzień służy w Wydziale Prewencji i jak sam przyznaje, wędkowanie to jego pasja, którą zaszczepił w nim ojciec. Każdą wolną chwilę poświęca na wędkowanie.

Tobiaszowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów w realizacji swojej pasji.

sierżant Schoppa przy zbiorniku wodnym w trakcie wędkowania

(źródło: NSZZ Solidarność)

  • na zdjęciu policjant przy akwenie wodnym, w trakcie wędkowania
  • na zdjęciu sierżant Schoppa odbiera puchar za drugie miejsce w zawodach
  • grupowe zdjęcie uczestników zawodów