W piątek tarnogórscy policjanci przy współpracy z Urzędem Miasta Tarnowskie Góry, przeprowadzili akcję profilaktyczną. Nasz punkt informacyjny przy lodowisku na terenie aqua parku cieszył się ogromny zainteresowaniem. Policjanci przypomnieli uczestnikom najważniejsze zasady bezpieczeństwa, w trakcie trwających ferii zimowych.

W ubiegły piątek policjanci zawitali na terenie aqua parku w Tarnowskich Górach, gdzie w swoim punkcie informacyjno-profilaktycznym rozmawiali z najmłodszymi i ich rodzicami na temat bezpieczeństwa. Korzystający z lodowiska mogli dowiedzieć się, co należy zrobić, aby dostatecznie zadbać o bezpieczeństwo w trakcie ferii. Każdy, kto przybył do naszego punktu, musiał odpowiedzieć na pytanie związane m. in. z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, o sposobie postępowania z osobami obcymi, a także wskazać, jakie są poszczególne numery alarmowe. Nagrodą za poprawną odpowiedź były gadżety, które przekazał przekazał Urząd Miasta Tarnowskie Góry. Tego typu forma profilaktyki to doskonała okazja, aby spotkać się ze społeczeństwem i przypomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Już w najbliższą sobotę 28 stycznia od godziny 15.00 nasz punkt ponownie zawita na lodowisko przy aqua parku, dlatego zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież wraz ze swoimi rodzicami, na spotkanie z policyjnym profilaktykiem.

  • na zdjęciu stolik z gadżetami profilaktycznymi
  • na zdjęciu policjant i policjantka w namiocie profilaktycznym
  • na zdjęciu policjant i policjantka w namiocie profilaktycznym a z nimi dzieci i ich rodzice
  • na zdjęciu policjant i policjantka w namiocie profilaktycznym w trakcie rozmowy z dzieckiem
  • na zdjęciu policjant i policjantka w namiocie profilaktycznym a z nimi dzieci i ich rodzice
  • na zdjęciu policjantka obserwuje lodowisko