Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnowskie Góry

Publikujemy wizerunek osób podejrzewanych o zniszczenie placu zabaw. Jeżeli rozpoznajesz osoby ze zdjęć, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu Policji w Radzionkowie pod numerem telefonu 47 85 345 10 lub 47 85 345 18. Gwarantujemy anonimowość.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Radzionkowie prowadzą czynności w sprawie zniszczenia placu zabaw znajdującego się przy ulicy Krzywej w Radzionkowie, na terenie Szkoły Podstawowej nr 1.

Do pierwszego zdarzenia doszło 6 grudnia 2020 roku około godziny 16.35. Grupa czterech osób (dziewczyna i trzech chłopaków) zniszczyła elementy wyposażenia placu zabaw, powodując straty w kwocie 1500 złotych.

Drugie zdarzenie miało miejsce 14 grudnia 2020 roku około godziny 17.00. Prawdopodobnie nieletnie osoby, na placu zabaw, zniszczyły około 30 metrów obrzeży betonowych, powodując straty oszacowane na blisko 4 tys. złotych. Sprawcy poruszali się rowerami. Jeden z nich miał na głowie charakterystyczny kask, używany do jazdy motocyklem crossowym.

Wizerunek podejrzewanych osób zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać osoby ze zdjęć lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Radzionkowie pod nr telefonu 47 85 345 10 lub 47 85 345 18.

Gwarantujemy anonimowość!

  • Zdjęcie czarno-białe. Na fotografii widać 4 osobową grupę, która stoi na ulicy. W tle widać budynek szkoły i plac zabaw.
  • Zdjęcie czarno-białe. Na fotografii widać 4 osobową grupę, która stoi obok placu zabaw.
  • Zdjęcie czarno-białe. Na fotografii widać dwie osoby, które jadą rowerami obok placu zabaw. Jeden z rowerzystów ma na głowie charakterystyczny kask.