Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnowskie Góry

Wybór odpowiednich okien do domu czy mieszkania nie jest należy do najprostszych. Przed dokonaniem zakupu należy wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów, które powinny zdeterminować naszą decyzję. Przede wszystkim należy dokonać odpowiednich pomiarów pomieszczenia, do którego chcemy zakupić systemy okienne. Musimy również zastanowić się jakie cechy powinny posiadać idealne okna oraz rozważyć wszystkie zalety i wady danego tworzywa. Na rynku dostępne są okna,aluminiowe, drewniane i PVC, które są zazwyczaj pierwszym wyborem wśród polskich konsumentów.

Na polskim rynku w ostatnim czasie wyklarowała się wielka trójka producentów okien i drzwi: Fakro, Oknoplast oraz Drutex. Jeśli chodzi o okna Drutex, Warszawa jest jednym z miast, w których sprzedaż produktów sygnowanym tą nazwą sięga zenitu.

Wysoka jakość okien Drutex

Polskie produkty znane są na całym świecie ze swojej wysokiej jakości i dbałości o szczegóły. Okna i drzwi również wpisują się w to zjawisko, dzięki takim firmom jak Drutex i Fakro. Drutex jest firmą z największym stażem na polskim rynku jeśli chodzi o stolarkę okienną. Powstała w 1985 roku, jednak swoją działalność zaczynała od wytwarzania drutów i produktów drucianych jak siatki ogrodzeniowe. Parała się również produkcji gwoździ czy śrubek, jednak w 1994 roku postawiła na produkcję okien plastikowych. Z upływem lat z taśm produkcyjnych firmy Drutex zaczęły schodzić kolejno okna aluminiowe i drewniane. Drutex znane jest nie tylko z dobrej jakości okien, ale również rolet antywłamaniowych czy praktycznych drzwi przeciwpożarowych.

Wysoka jakość produktów polskiego producenta jest efektem udoskonalania istniejących systemów okiennych, jak również tworzenia innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają konsumentom na korzystanie z okien wysoce zaawansowanych technologicznie. Firma Drutex posiada niebywale bogatą infrastrukturę produkcyjną w postaci Europejskiego Cenrum Stolarki, która jest pierwszą tego typu placówką w naszym regionie. Naukowcy będący szczególnie ważnym ogniwem przedsiębiorstwa czuwają nad dobrym funkcjonowaniem procesu produkcyjnego, a także są autorami nowatorskich prototypów okiennych.

Okna Drutex

Szeroki wybór systemów okiennych Drutex

Okna Drutex są świetnym wyborem zarówno do domów prywatnych, mieszkań a także budynków przemysłowych. Ich uniwersalność i funkcjonalność powoduje, że z łatwością możemy dobrać odpowiednie okna do rodzaju budynku.

W ofercie Drutex znajdziemy okna standardowych rozmiarów, okna tarasowe czy małe okna piwniczne. W zależności od naszych preferencji możemy zakupić okna plastikowe, aluminiowe bądź drewniane. Okna plastikowe i aluminiowe nie wymagają szczególnej pielęgnacji czy konserwacji, co niestety jest konieczne w przypadku okien wykonanych z drewna.

Ponadto Drutex zajmuje się produkcją klasycznych okien rozwiernych, ale również rozwierno-uchylnych, które co raz częściej montowane są w nowoczesnych budynkach. Ponadto zastosowane mechanizmy pozwalają na możliwość mikrowentylacji, która zapewnia przepływ powietrza bez konieczności otwierania skrzydła okiennego.

Drutex posiada w swoim asortymencie specjalnie zaprojektowane okna energooszczędne, których montaż niezwykle przydaje się w przypadku gospodarstw domowych. Odpowiednia termoizolacja i dźwiękoszczelność pozwala cieszyć się ciepłym i cichym pomieszczeniem.

Gdzie kupić okna Drutex?

Okna polskiej firmy możemy znaleźć w wielu sklepach posiadających w swojej ofercie okna i drzwi, jak również całe systemy okienne. Szeroki wachlarz dostępnych wariantów kolorystycznych sprawia, że z łatwością znajdziemy okna idealne do naszego domu.

1000 Znaków do wykorzystania