M.Wolny i A.Dymarczyk na mistrzostwach europy. Obok zawodników, znajdują się inny zawodnicy w kimonach oraz puchary.

1 kwietnia w Goeteborgu odbyły się Mistrzostwa Europy Karate Shinkyokushinkai seniorów. Zawodnicy TKS Karate Tarnowskie Góry zdobyli trzy medale. Marek Wolny wywalczył złoty medal i tytuł Mistrza Europy, a Artur Dymarczyk brązowy medal w kategorii 85-95 kg. Marta Lubos zdobyła srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Europy w kategorii 55-60 kg. W Mistrzostwach Europy rywalizowało 210 zawodników z 21 krajów.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom Reprezentacji Polski biorącym udział w mistrzostwach. Szczególne wyrazy uznania dla wszystkich medalistów, których zaangażowanie i ciężka praca przyczyniły się do odniesienia sukcesu.

Źródło: TKS Karate Tarnowskie Góry, Polska Federacja Karate Shinkyokushinkai