Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnowskie Góry


19 października (sobota), godz. 12:00 oraz 16:00


TEATR POLSKA 2019: Pomelo jest zakochany…

Jeden z trzech spektakli, które będą wystawione na scenie Tarnogórskiego Centrum Kultury w ramach Programu TEATR POLSKA 2019.

Przedstawienia „Pomelo jest zakochany… w żabie, deszczu i nie tylko” Teatru Fraktal to spektakl - koncert dla małych dzieci (od 3 do 7 lat) oraz ich opiekunów, inspirowany książką Ramony Bădescu i Benjamina Chauda.

Jest to opowieść o mieszkającym w ogrodzie maleńkim słoniku, który odkrywa pory roku oraz to, że on sam ma wpływ na otaczający go świat. Ogród Pomela to pełna niespodzianek machina dźwiękowa: muzyka do spektaklu tworzona jest na żywo przez trójkę lalkarzy, grających na niezwykłych instrumentach. Po spektaklu odbędą się warsztaty i animowane przez aktorów zabawy dźwiękowe.

Wstęp wolny

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.