Radosne obchody Dnia Dziecka w Powiecie Tarnogórskim
Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziny do wspólnego świętowania Dnia Dziecka w niezwykłej scenerii Pałacu w Nakle Śląskim. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już 2 czerwca 2024 roku i zapewni mnóstwo radości oraz wrażeń. Nie przegapcie tej okazji!
  1. Teatralny Dzień Dziecka w Pałacu
  2. Data: 2 czerwca 2024, godzina 16:00
  3. Wstęp: 20 zł, dzieci do lat 3 bezpłatnie
  4. Bilety dostępne w kasie i online

Z okazji Dnia Dziecka, pragniemy złożyć najszczersze życzenia wszystkim najmłodszym mieszkańcom naszego powiatu. Niech każdy dzień będzie pełen uśmiechu i radości, a zabawa towarzyszy Wam na każdym kroku.

Najbliższa niedziela, 2 czerwca 2024 roku, będzie niezwykle wyjątkowa dla dzieci i ich rodziców. O godzinie 16:00 w Pałacu w Nakle Śląskim odbędzie się Teatralny Dzień Dziecka, organizowany przez CEKUŚ Centrum Kultury Śląskiej. To doskonała okazja, aby spędzić wspólnie czas i cieszyć się wyjątkowymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla najmłodszych.

Bilet wstępu kosztuje 20 zł, jednak dzieci do lat 3 mogą wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie. Bilety można nabyć w kasie Centrum Kultury Śląskiej codziennie od godziny 11:00 do 18:00 (z wyjątkiem poniedziałków), a także przez internet. Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie CEKUŚ.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w tym radosnym święcie. Niech ten dzień będzie pełen magii, zabawy i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny!


Powiat Tarnogórski