Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnowskie Góry

Dzisiaj w tarnogórskiej komendzie stróże prawa pożegnali rozstającego się z mundurem po blisko 30 latach służby inspektora Krzysztofa Hajdę. Podziękowania za służbę i życzenia dalszych sukcesów w życiu osobistym złożył Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach mł. insp. Sławomir Bylicki oraz komendanci komisariatów, naczelnicy wydziałów, przedstawiciele związków zawodowych i pracownicy cywilni.

Komendant Powiatowy Policji w Tarnowskich Górach inspektor Krzysztof Hajda po blisko 30 latach służby odszedł na zasłużoną emeryturę. Dzisiaj w tarnogórskiej komendzie pożegnał go Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach mł. insp. Sławomir Bylicki, komendanci podległych komisariatów, naczelnicy wydziałów, koleżanki i koledzy mundurowi oraz pracownicy cywilni, którzy podziękowali mu za trud i poświęcenie związane z wieloletnią służbą.

Inspektor Krzysztof Hajda od 2018 roku był szefem tarnogórskich policjantów. Przez ten czas dał się poznać jako bardzo zaangażowany w służbę, kompetentny i przychylny przełożony. Był on osobą cenioną za działalność na rzecz poprawy bezpieczeństwa Tarnowskich Gór i powiatu tarnogórskiego oraz za podejmowanie odpowiedzialnych decyzji w trosce o dobro mieszkańców.

Komendant Hajda pożegnał się ze swoimi współpracownikami. Podziękował im za każdy dzień służby, za dotychczasową współpracę oraz okazane wsparcie. Zaznaczył przy tym wyraźnie, że pracował ze wspaniałymi ludźmi.

Życzymy odchodzącemu na emeryturę Komendantowi przede wszystkim zdrowia, szczęścia, energii życiowej i spełnienia marzeń. Niech kolejne lata obfitują w spokój oraz dalszą realizację celów, pasji i życiowych marzeń.

Gablota, w której znajdują się między innymi, sznur oficerski, imiennik, legitymacja służbowa oraz medale.