Sytuacja na polskim rynku pracy spowodowała, że przedsiębiorcy zmuszeni są szukać pracowników poza granicami kraju. Mimo że u nas ofert pracy jest pod dostatkiem, kandydatów na pewne stanowiska brak. Kryzys kadrowy dotknął budownictwo, spawalnictwo, przetwórstwo, produkcję i wiele innych branż.

Do naszego kraju przyjeżdżają zatem cudzoziemcy w celach zarobkowych. Agencje pracy tymczasowej zapewniają im transport i zakwaterowanie. W Polsce nie brakuje noclegów pracowniczych z atrakcyjnymi cenami, oferujących dobre warunki. Taki właśnie jest hostel w Tarnowskich Górach. Jednak niskie ceny i dobre warunki to nie wszystko, czym mogą się poszczycić jego właściciele.

Noclegi pracownicze w Tarnowskich Górach — atrakcyjne ceny i wysoki standard to nie wszystko, co oferują!

Noclegi pracownicze w Tarnowskich Górach — dla kogo to dobre rozwiązanie?

Noclegi pracownicze w Tarnowskich Górach to opcja przede wszystkim dla obcokrajowców, jednak nie tylko oni mogą skorzystać z hostelu. Zakwaterują się w nim osoby przebywające na delegacjach i wyjazdach służbowych. Polacy często migrują za pracą do innych miast. Kwatery pracownicze są przeznaczone także dla nich.

A dlaczego hostel jest lepszym wyborem niż hotel? Wystarczy przyjrzeć się cenom. W hotelu za taki sam standard jak na kwaterach pracowniczych trzeba zapłacić o wiele więcej.

Hostele natomiast proponują atrakcyjne ceny i dobre warunki. Zadowolą one nie tylko cudzoziemców, ale i naszych rodaków. Właściciele kwater pracowniczych w Tarnowskich Górach są w stanie przyjąć nawet bardzo duże grupy pracowników, co jeśli chodzi o hotel, jest niemożliwe.

Tarnowskie Góry — miasto wielu możliwości zarobkowych

Noclegi pracownicze w Tarnowskich Górach są usytuowane w centrum miasta. Pracownicy bez problemów mogą dojechać do zakładów pracy, nawet jeśli znajdują się one w Zabrzu, Chorzowie czy Rudzie Śląskiej. Sprawna komunikacja sprawia, że cudzoziemcy nie tracą wielu godzin w podróży. Właściciele hosteli doskonale wiedzą, że zmęczeni pracownicy są mniej wydajni i zmotywowani do wykonywania swoich obowiązków.

Tarnowskie Góry znajdują się na Górnym Śląsku. Miasto to należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Nie brakuje tu kopalń, hut, zakładów przemysłowych, usługowych. W ostatnim czasie w Tarnowskich Górach powstaje sporo inwestycji budowlanych. Jak wiadomo, budownictwo jest tą branżą, która podupada w naszym kraju z powodu braków kadrowych. Cudzoziemcy są w stanie zapełnić puste wakaty, dzięki czemu nasi przedsiębiorcy mogą bez problemu wywiązać się ze zleceń i kontraktów.

Nasi pracodawcy nie zamykają się jednak tylko na pracowników ze Wschodu. Do Polski coraz liczniej przybywają Azjaci, sprawiając, że nasz kraj staje się multikulturowy.

Wysoki standard pokoi w hostelach dla pracowników

Hostel w Tarnowskich Górach szczyci się wysokim standardem. Głównie odpowiadają za to dobre warunki. Czystość jest tym kryterium, które nie podlega dyskusji. Mimo że wiele osób uważa ją za coś oczywistego, sporo miejsc noclegowych zdaje się o niej zapominać. Zaniedbane pokoje to częsty widok w hostelach. Kwatery pracownicze w Tarnowskich Górach oferują pokoje 2-, 3- i wieloosobowe. Jak w każdym hostelu, tak i na kwaterach pracowniczych w Tarnowskich Górach, normą jest wspólne pomieszczenie dla kobiet i dla mężczyzn. Nie wszyscy jednak będą zadowoleni z takiej integracji, dlatego właściciele proponują również oddzielne pokoje dla pań i dla panów.

Pokoje na kwaterach pracowniczych mają wysoki standard. Wyposażone są w wygodne łóżka z zawsze czystą pościelą, szafki, stoliki i telewizor. Na terenie obiektu jest Wi-Fi. Goście mogą więc bez przeszkód surfować po internecie.

Co kwatery pracownicze oferują gościom?

Oprócz dobrze wyposażonych pokoi hostele oferują pracownikom aneks kuchenny i wspólną łazienkę na korytarzu. Jeśli chodzi o aneks, to goście kwater znajdą tam pod dostatkiem kawy i herbaty. Właściciele pomyśleli także o cudzoziemcach, dla których stołowanie się w restauracjach i barach jest bardzo kosztowne. W aneksie kuchennym znajdą oni niezbędne sprzęty, aby przygotować prosty posiłek.

Wspólna łazienka na korytarzu wyposażona jest w podstawowe akcesoria do utrzymania higieny. Oczywiście kosmetyki, ręczniki szybkoschnące oraz suszarkę należy zabrać ze sobą z domu.

Właściciele kwater pracowniczych w Tarnowskich Górach udostępniają gościom wspólne pomieszczenie przypominające świetlicę. To tam pracownicy mogą odpocząć po całym dniu pracy, rozmawiając ze współpracownikami lub czytając.

Przy obiekcie znajduje się parking, więc osoby zmotoryzowane nie będą obawiać się o to, gdzie postawić samochód.

Atmosfera w hostelu jest przyjazna, luźna i bardzo przypomina tę domową. Dzięki temu obcokrajowcy poczują się jak u siebie, a tęsknota za rodziną przestanie być tak dotkliwa.

Poznaj naszą ofertę: https://www.abinoclegi.pl/noclegi-pracownicze-tarnowskie-gory.html