Łóżko tapicerowane – nowoczesne i komfortowe

Łóżko tapicerowane to wspaniałe rozwiązanie do sypialni, które nigdy nie wyjdzie z mody. Jest niesamowicie funkcjonalne, wygodne i przede wszystkim piękne. Wybór łóżek z obiciem jest ogromny, a wśród nich znajdziemy modele z szufladami, pojemnikami, czy efektownym wezgłowiem. Sprawdzi się praktycznie w każdym wystroju wnętrz, a dzięki bogatemu wyborowi różnych wzorów i kolorów z łatwością można je wkomponować do swojej sypialni.

Piękne i eleganckie

Łóżko tapicerowane to szeroki wybór różnego rodzaju łóżek w różnych barwach i wzorach. Są jednocześnie komfortowe, funkcjonalne i piękne, a dzięki wspaniałym materiałom sypialnia zyskuje bardziej przytulny charakter. Bogate wzornictwo i ogromny wybór materiałów obiciowych sprawiają, że każdy może z łatwością znaleźć model, który idealnie wpasuje się w stworzoną w pomieszczeniu aranżację wnętrza.

Ekskluzywny wybór

Chcąc zapewnić sobie najwyższy poziom wygody i zdrowy, spokojny sen, warto wybrać łóżko kontynentalne. Jego specjalna konstrukcja sprzyja efektywnemu wypoczynkowi, a wspaniały wygląd sprawia, że jest to idealny wybór dla osób poszukujących odrobiny luksusu. Łóżka kontynentalne z obiciem mają zazwyczaj bardzo wysokie zagłówki, które wspaniale się prezentują i umożliwiają wygodne oparcie się np. gdy chce się wygodnie poczytać książkę.

Praktyczny wybór

Tapicerowane łóżka mogą być niezwykle praktyczne dzięki dodatkowym pojemnikom i szufladom do przechowywania. Szuflady są mniej pojemne, ale zapewniają łatwy dostęp do schowanych rzeczy. Trzeba jednak zwrócić uwagę, czy będzie możliwość ich wygodnego otwarcia. Łóżko z pojemnikiem na pościel zapewni dużą, dodatkową przestrzeń do przechowywania, a poza pościelą można w nim przechować również inne rzeczy, zwłaszcza jeśli jest to duże łóżko małżeńskie. W takiej sytuacji pojemnik często ma wielkość odpowiadającą powierzchni spania, a to oznacza, że można tam schować również walizki, czy sprzęt sportowy. Idealne rozwiązanie do małych mieszkań.

Idealne dla dzieci

Łóżka z obiciem to idealny wybór dla dzieci – ze względu na wykończenie tkaniną jest mniejsze ryzyko, że dziecko nabije sobie guza, czy zedrze kolano na twardym kancie. Dodatkowo duży wybór kolorystyczny sprawia, że można z łatwością kupić łóżko, które będzie podobało się dziecku, a to z pewnością pozytywnie wpłynie na wieczorny rytuał chodzenia spać.