Obraz główny

W związku z wejściem w życie nowego Rozporządzenia Przewodniczącego Komitetu do Spraw Pożytku Publicznego z dnia 24 października 2018 r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań – wiele organizacji pozarządowych z terenu powiatu tarnogórskiego zgłasza szereg wątpliwości i pytań dotyczących nowych dokumentów.

W odpowiedzi na nie, Biuro ds. Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach zaprasza przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych z terenu powiatu tarnogórskiego, na bezpłatne szkolenie dotyczące zasad współpracy samorządu z organizacjami pozarządowymi.

Tematem szkolenia będzie omówienie nowych wzorów dokumentów (druki ofert, umów i sprawozdań) stosowanych przy zlecaniu zadań publicznych organizacjom pozarządowym.

Szkolenie odbędzie się w dniu 11 czerwca 2019 r.
w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach
ul. Karłuszowiec 5
sala 304 (sesyjna), piętro III,

w godzinach:
10.30-13.00 - I grupa
15.30-18.00 - II grupa

Zgłoszenia do poszczególnych grup przyjmowane będą do dnia 27 maja 2019 r.
na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście do Katarzyny Wilk pracownika Biura ds. Promocji, Kultury i Sportu, ul. Karłuszowiec 5 pok. 207, II piętro.

Szkolenie przeprowadzone zostanie przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES), który zapewni uczestnikom szkolenia materiały szkoleniowe i catering.

Prowadząca szkolenie: Sonia Rzeczkowska – animator OWES.

Uwaga! Wysłane zgłoszenie nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na spotkanie. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby, które nie zostaną zakwalifikowane otrzymają informację w dniu 30 maja 2019 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszenia dostępny poniżej.

ZałącznikWielkość
Formularz_zgloszeniowy_szkolenia.doc45.5 KB
Zapraszamy na bezpłatne szkolenie