Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tarnowskie Góry

Obraz główny

Zarządu Powiatu Tarnogórskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2019 w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych i stowarzyszeń.

Na realizację zadań wybranych w ramach konkursu przeznaczono środki finansowe w wysokości 50 000 zł. Kwota dotacji nie może przekroczyć 80 % kosztów całkowitych zadania nie więcej niż 5000 zł z czego udział innych środków finansowych w stosunku do wnioskowanej kwoty dotacji wynosić będzie nie mniej niż 5%.

Termin składania ofert upływa 28 lutego 2019 r.

Wszelkich informacji dotyczących konkursu ofert udziela pan Mirosław Ogiński tel. 32 381 87 65. Więcej: http://www.powiat.tarnogorski.pl/node/7529

ZałącznikWielkość
Wzor_oferty_.doc204.5 KB

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.